Карнавал Усіх Святих
В сьогоднішню урочистість Всіх Святих ми мали можливість в нашому Санктуарії молитися разом із нашими улюбленими святими. Також була можливість зробити собі фотографію з нашими небесними покровителями. Дякуємо дітям та їхніх батькам за таку чудову можливість в радійсний спосіб пережити це найбільш очікуване свято, коли всі разом можемо святкувати свої іменини.
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313440411_848853956529572_1259385010327508251_n-1024x768.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313863263_848854856529482_612157358945613780_n-496x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313864983_848854529862848_1939547482401223189_n-505x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313987534_848854276529540_3448366704821936094_n-647x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313403361_848854883196146_344408680653859575_n-1024x768.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313170859_848853713196263_6827066782360456592_n-1024x768.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312042491_1254955038408220_5067557781714375758_n-768x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312063390_1254958451741212_5259621904522997220_n-768x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312129462_848854633196171_4321701766848093494_n-1024x768.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312361206_848854773196157_6602306887689970675_n-513x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312268426_848854556529512_2557250206462688061_n-768x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312332289_848854639862837_3869369376366852995_n-2-540x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/312658488_848853079862993_3364954115957393734_n-425x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313018714_848854696529498_3070775866960353507_n-615x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313385023_848853156529652_5004956705039853961_n-454x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313390959_848854736529494_5458706773908574542_n-952x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313414984_848854793196155_4739031987807213233_n-2-658x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313409352_848854896529478_1577778251710788353_n-470x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313432660_848853749862926_8668243460874250352_n-550x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/313431162_848854353196199_6235889612702836550_n-565x1024.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/11/311997532_848854609862840_1567573068256423192_n-768x1024.jpg)