Чудесні зцілення

Згідно з архівним записами люди під присягою свідчили про зцілення:


28 липня 1746 рік… Мене звати Мар’яна Балковська, зізнаюсь що більш ніж рік моя дочка Вікторія  була хвора на праве око, і вже осліпла. Лікувала її різними способами та ліками, але нічого не допомагало. Тоді я почула що у Браїлові знаходиться чудотворна фігура Ісуса Назареньского. Приїхала до костелу, помолилась та віддала пошану Ісусу Назаренському, під час моєї молитви дочка одужала і прозріла. Я присягаю і підписуюсь що так було – Мар’яна Балковська.


23 червня 1758 рік… Я Йосип Карповець з  Шаравки, присягаю і стверджую що моя дружина Антоніна захворіла на Великдень, мала смертельну гарячку, лежала до Зелених свят, терпіла сильний біль голови та ніг. Коли уже дружина не бачила від людей жодної допомоги то прийняла причастя і помазання святими оліями, в той момент намащення завірила своє життя Ісусу Браїлівському. Через тиждень гарячка та хвороба дружини відступили. В подяку за чудесне зцілення я з дружиною поїхали до Браїлова та відвідали храм де знаходиться чудотворна фігура Ісуса Назаренського, посповідались, прийняли причастя.


25 лютого 1810 рік… Я Антоній Залевський, мешканець села Потоки, писар признаю чудо Христа, мого спасителя, що врятував мене з великого вогню. Я знаходився у горілчаному цеху, випадково котел зайнявся та почав горіти, вогонь швидко поширювався та перейшов на бочки з горілкою. Навколо мене все палало, і не було порятунку. З вірою у серці почав молитися до Ісуса Браїлівського, і вогонь почав сам по собі затухати. Після пожежі все навколо обгоріло, а я залишився неушкоджений, при тому що був в центрі пожежі, а  моя рука знаходилась біля котла. Визнаю та готовий підтвердити під присягою що все вищесказане зі мною відбувалося…


25 травня 1913 рік… Я, Діонісій Чернелевський, визнаю що мій син Антоній раптово захворів на артикулярний ревматизм, хвороба паралізувала ліву руку на ногу. В серпні хвороба прогресувала і змушений був відвезли сина до лікарні. Курс лікування за півтора місяці не дав ніяких результатів, бачучи сина на межі життя і смерті, оф ’ярував його Ісусу Браїлівському. Сьогодні приводжу свого сина здорового до чудотворної фігури Ісуса Браїлівського Назаренського.