Останній день реколекцій та Домашня Церква

На питання поставлене одній людині, яка інколи ходить до церкви, «чи ви були вже на реколекціях?». Прозвучала відповідь: «для чого мені реколекції?».  Нікого не вбив, не підпалив, молюся, не грішу – отже у моїх відношеннях з Богом все в порядку. Нехай ті, що грішать ідуть на реколекції і сповідаються, я не маю там що робити.

Напевно не тільки він один так думає, але багато християн мають подібні думки.

Чи віруючій людині потрібні реколекції?  На це питання дає відповідь сам Господь своїм власним прикладом. Євангелія описує, що після хрещення в Йордані від Івана, Ісус подався на пустиню де перебув у пості і молитві 40 днів. Там на пустині «набирався сили», щоб протиставитися спокусам диявола. Зрозуміло, що Ісус мав достатньо сили, щоб не піддатися злому духові, але його «реколекції» на пустині показують нам, що потрібно часом відірватися від щоденних справ, щоб у молитві,  пості та слуханні  Божого Слова скріпити свою віру.

2 квітня у нашому Санктуарії закінчились реколекції, які проводив отець Ярослав Ґонсьорек. Велика подяка йому за ту духовність що передав парафіянам та вірним, що побували на реколекціях…

Після служби відбулась катехеза та зустріч із спільнотою Домашньої Церкви. “Християнська родина є Домашня Церква виявленням та реалізацією церковного співпричастя, з цієї причини (…) повинна називатися  домашньою церквою ” Катехизм  Католицької Церкви, 2204.

 

Вам також має сподобатись...