14 березня в Браїльському Санктуарій Ісуса Назарянського приймали кандидатів до ордена Лицарів Колумба.
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/160373363_1151831821930539_4222926489434114110_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/160717142_1151831898597198_2002430868812679530_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/160765564_1151831935263861_1493293377005523030_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/160898008_1151831988597189_4396608156982403610_n.jpg)
14 березня в Браїльському -Санктуарій Ісуса Назарянського приймали кандидатів до ордена Лицарів Колумба. Обряд прийому проводила рада лицарів з Гніваня. Були присутні представники ради лицарів з Хмельницька. До лицарів Колумба було прийнято 12 кандидатів від Браїлова, а 6 кандидатів від Гніваня.