Храмове Свято Святого Станіслава Автор Браїлів Санктуарій · 08.05.2019 В браїлівському Санктуарій Храмове Свято Святого Станіслава. Службу Божу очолив о. Станіслав Шуляк.
Сьогодні ми гостили в нашій парафії Байкерів з Польщі котрі приїхали враз із Консулом з Вінниці. XVIII Rajd Katyński w Brahiłowie na Ukrainie! 29.08.2018
єп. Броніслав Бернацький посвятив Каплицю а також очолив Службу Божу Храмового свята Ангелів Хранителів. 02.10.2019