Храмове свято Ангелів Охоронців
2 жовтня у нашому санктуарї Ісуса Назареньського обходимо шосте храмове свято на честь Ангелів Охоронців. Святкувння розпочались урочистою Месою, яку очолив кустош нашого санктуарія о. Юзеф Кшишиха MS, а Слово Боже виголосив о. Іван Дяків MS. В своїй проповіді отець говорив про те, що кожний із нас отримав великий подарунок від Бога в день свого дня нароженя і цим подарунком є наш особистий Ангел Охоронець. Також згадав пронайбільшого шанувальника ангелів – святого отця Піо, котрий називав свого Ангеля Охоронця “приятелем з дитиньства”. Кожен із нас отримав велике заохочення мати близькі відносини з своїм Ангелом Охоронцем, ново подружити з своїм “приятелем з дитиньства”. Святкування закінчилось Євхаристійною Процесією навколо храму. Псля урочистої частини для усіх прафіян чекав гарячий чай солодкий почастунок.
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/E6D50CB7-C46A-4D03-9C2B-AA524301BC6F-1024x499.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/99C586DE-9781-4A05-BA78-7CF5CD380202.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/9E2A50B1-AC21-4DFE-869A-663E34E382A7-571x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/1B938271-8787-4F6F-B6A0-2E84BC9AF52E-605x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/BD9F780C-6770-4006-91A6-260A3CBA8FE5-620x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/320AA99F-FB8C-4606-8026-AD4FC4F7665F-576x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/5CCDCCB5-3505-41F2-8A03-E00102FBD523-628x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/A4B81799-7A7D-4816-A9A7-DB0D61F00EDE-576x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/680CB242-B9F5-44AE-9D6C-8813582A6A6F-571x1024.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/9C264CCF-10B5-475F-BBBF-4EC192CD940C-1024x667.jpeg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/10/18-19_Andjeli_1.jpg)