Канікули для міністрантів – Буськ – Львів
МОЛИТВА МІНІСТРАНТА
ПЕРЕД МЕСОЮ
Ось за хвилину я приступаю «до вівтаря Божого, до Бога, який розвеселяє молодість мою».
Я приступаю до святого служіння і хочу виконати його добре. Прошу Тебе, Господи Ісусе, про благодать зосередження, щоб очі мої були спрямовані на вівтар, а серце моє було віддане тільки Тобі. Амінь.
ПІСЛЯ МЕСИ
Боже, Твоя милість покликала мене до Твого служіння. Вчини, щоб я, освячений участю у Твоїх тайнах, зумів розпізнати своє покликання і, відважно слідуючи за ним, йшов тільки дорогою спасіння.
Через Христа, Господа нашого. Амінь.
Ким є міністрант?
Ministrare латиною означає “служити”. Ми служимо Богові, коли долучаємо свої старання до того, аби Літургія була красива.
Міністрант є помічником під час відправлення св.Меси та під час інших літургійних молебнів.
Міністрант прислуговує священикові, коли приготовлюваний вівтар і жертовні дари, потрібні для жертви св.Меси.
Міністрант є тим, хто несе певні знаки, тобто визначені предмети, необхідні для св.Меси. Ними є предмети, які мають особливо важливе значення для Літургії. Вони мають щось представляти віруючим людям і вказувати на іншу дійсність.
Міністрант повинен сам бути знаком. Своїм служінням він показує, що кожен літургійний молебень, який правиться в храмі, є справою не лише священика, а й усієї парафії та всіх вірних!
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/237329951_2460429784090826_5115255314669476743_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/237404582_2460430370757434_2866738904359065094_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/237711850_2459746194159185_5320729051138043097_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/237754717_2459745567492581_927768963705561645_n.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2021/09/238482185_2460430777424060_6186073279157433237_n.jpg)