Вітаємо нашого настоятеля парафії Пресвятої Трійці з 60-ти річчям!
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/04/274710181_1378346712612381_4707719774807551528_n-1024x461.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/04/274714770_1378347645945621_2792660517543303281_n-1024x461.jpg)
![](https://brailiv.saletyni.org/wp-content/uploads/2022/04/274722107_1378347572612295_2865640911514249376_n-1024x461.jpg)
У цей зимовий гарний деньТаке чудове святоВ отця Юзефа ювілейВітаємо ж всі завзятоСлужити вірно БогуСвоє життя не марнувавА вказував дорогу;Навчав молитися що дня, слухняним, добрим бути і не блукати навмання.Ісуса біль відчути……Боже ми бажаємо усі святому чоловіку і миру й спокою в душі, здоров’я довіку. Щоб Ангел Божий з Вами був, Марія Захистила, Молитви Ваші Бог щоб чув бо в них велика сила! А ще бажаємо знов і знов наснаги і терпіння і мати Божую любов Його Благословення.